המספרים לא משקרים: 4,464,000,000 חיפושים בגוגל בממוצע ביום. גולשים המחפשים מסעדה איטלקית מעולה בלב תל אביב או שירותי הדברה בחיפה? המלצות על מלון בוטיק בפלורידה או תרגילים לדוגמא לילדי כיתה ג’? הם אוטומטית נכנסים לגוגל. מלך החיפושים.

לכן בעלי אתרים נלחמים בשיניים (או יותר נכון כשהם חמושים במתכנתים, מעצבים ומקדמים), כדי להתמקם בדירוגים גבוהים בגוגל, שגולשים ייכנסו לאתר שלהם לפני שהם חלילה נכנסים למתחרים.
הבעיה היא שגוגל משנים כל הזמן את האלגוריתם, מציבים רף חדש לחיפושים, מאתגרים את בעלי האתרים ואפילו אם יש להם היום אתר נוצץ ופופולארי, מחר הוא כבר יכול להיות OUT לגמרי.

מנהלי אתרים חייבים לעקוב אחר הבקשות של גוגל (למשל, התאמה למובייל) ולהזין את האתר במה שגוגל אוהב (למשל, תוכן איכותי).
בקיצור, אי אפשר להתמודד עם גוגל לבד וכאן נכנסים לתמונה מקדמי אתרים מוסמכים, המאסטרים של תחום ה-SEO קידום אתרים, בעלי יכולות לפצח מה גוגל רוצה וכיצד ליישם בדרך הטובה ביותר כדי שהאתר יעוף קדימה בדירוג וייהנה מטראפיק משמעותי.

למה כדאי ללמוד קידום אתרים?

קידום אתר הוא אחד מהמקצועות המבוקשים היום בשוק. מקומות עבודה רבים ולא רק חברות אינטרנט, מחזרות אחר מקדמי אתרים. כל עסק צריך קידום אתרים אם יש לו אתר (ולמי אין אתר בימינו?), במיוחד כשמדובר באתר סחר שתפקידו למכור.

קידום אתרים הוא תחום מגוון ודינאמי מאוד. גוגל, כאמור, משנים את הדרישות בלי הפסקה והופכים את התחום למאתגר אך גם דינאמי ומרתק. בנוסף, מדובר בעבודה עם הרבה גורמים מבוני ומעצבי אתרים דרך כותבי תוכן ועד משווקים ומפרסמים ובעלי עסקים – אסטרטגיה, ביצוע, שיווק. אפשר לבנות הרבה קשרים אפקטיביים מהמקצוע ולהתקדם לתחומים רבים בדיגיטל

תחום שממקסם אתכם ברמה המקצועית מכל הכיוונים. בקידום אתרים מפעילים סט רחב של כישורים מיכולות אנליטיות (מחקר מילות מפתח, פענוח נתונים) דרך חשיבה יצירתית (באפיון האתר ושדרוגו, פעולות סושיאל תומכות) ועד טכניקה (בדיקת קוד, קישורים, אופטימיזציה).

עבודה בסגנון שלכם. מקדמי אתרים יכולים להיות שכירים או עצמאים, להתמקד בקידום אתרים SEO או לשלב בין קידום אתרים לתחומים משיקים כמו עיצוב גרפי, תכנות, כתיבת תוכן, שיווק דיגיטלי ועוד. בכל מקרה, זה בהחלט ג’וב שאפשר לעשות מהבית, מספיק שיש מחשב וחיבור לאינטרנט ותוכנות תומכות שמסייעות בעבודה.

סיפוק מקצועי כשמקבלים אתר חדש שזה עתה נולד או להפך, אתר ותיק שקרס או פשוט אתר שאף אחד לא ביקר בו והופכים אותו למכרה זהב של לידים או מכירות, תחושת הסיפוק עצומה.

כסף טוב. אפשר בהחלט להרוויח כסף טוב בקידום אתרים, במיוחד אם ההצלחה מבוססת תוצאות ואתם מצליחים בתחום ומעלים את התעריף מפרויקט לפרויקט, אבל ניתן למצוא גם עבודה במשכורת גלובלית קבועה ואטרקטיבית.

ללא ניסיון קודם. לא צריך ידע קודם כדי ללמוד קידום אתרים ולאחר מכן לעבוד בתחום. אידיאלי להסבה מקצועית בכל שלב בחיים או כמקצוע ראשון אחרי צבא.

איך מגיעים לקידום אתרים?

הדרך הטובה ביותר לעבודה בקידום אתרים היא ללמוד את התחום במקום מקצועי שמתמחה במקצועות האינטרנט והמחשוב. מוסד מוכר שמציע לימודי קידום אתרים אצל מומחים בעלי הידע המקיף והעדכני בתחום.

חשוב לבחון שתוכנית הלימוד מכסה נושאים חשובים ומקנה לכם כלים מעשיים למשל, שיטות למציאת ביטויים יעילים לקידום, מדרג SEO, אופטימיזציית תוכן ואופטימיזציית מבנה, טיפולים בקישורים פרסום ממומן בגוגל, שיווק באמצעות תוכן, קידום בסלולרי וניתוח נתונים באמצעות גוגל אנליטיקס. העדיפו מקום לימוד שגם מעניק לכם ידע בתחומים משלימים וחשובים היום להצלחת הקידום, לדוגמא, קידום ברשתות חברתיות, חוויית משתמש, שיווק דרך ניוזלטרים, פרסום ממומן בפייסבוק וכדומה.

שימו לב שהלימודים מבוססים על ידע תיאורטי אך כוללים טכניקות יישומיות לביצוע והתנסות מעשית, לדוגמא, בדמות אימונים בכיתה ופרויקט מסכם אותו תוכלו להציג בפני לקוחות פוטנציאליים.

בחרו קורס שמקנה תעודה בקידום אתרים שנחשבת למצרך חשוב בעיני מעסיקים ותרשים גם לקוחות.

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending