אנחנו חיים בעידן האפליקציות. כמעט לכל צורך או עניין פותחה אפליקציה ייעודית, מתשלומי חנייה ועד מדידת צעדים, תכנון לוח זמנים ותכני בידור מתקדמים וכמובן משחקים.

על פי נתונים, בחנות Google Play המציעה אפליקציות למכשירי אנדרואיד, זמינות מעל 2.8 מיליון אפליקציות, כאשר רוב האפליקציות הן ללא תשלום. ההכנסות לחברות שעומדות מאחורי פיתוח, עיצוב ושיווק האפליקציות הן תוצר של הרחבות שונות בתשלום, שדרוגים, אביזרים וכלים משלימים להצלחה במשחקים.

התחזיות מצביעות על כך שהאפליקציות לאנדרואיד רק ילכו ויתרבו, כך שמי שבוחר פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android בוחר באחד מהמקצועות הנחשקים בתעשייה.

איך מגיעים לפיתוח לאנדרואיד?

מערכת הפעלה אנדרואיד מבוססת על ליבת לינוקס והיא נחשבת למערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בעולם בטלפונים חכמים. הפיתוח למערכת הפעלה נעשה על בסיס קוד פתוח בשפת JAVA ומכאן הגמישות הרבה בפיתוח בהשוואה לפיתוח אפליקציות IOS.

מי שמעוניין להיכנס לתחום יגלה שלא נדרש רקע טכני והכל נלמד בקורס לפיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android. חשוב לגשת לקורס מסודר בפיתוח אפליקציות, כיוון שיש דברים שפשוט אי אפשר או מורכב מדי ללמוד באופן עצמאי מסרטוני יוטיוב או פורומים של מתכנתים. לימודים מסודרים יקנו לכם גם כלים ותעודה ממוסד לימודים מוכר ומוביל בתחומו – המקפצה הנכונה לעבודה.

אז מה לומדים כדי לפתח לסביבת אנדרואיד?

במהלך הקורס לומדים מושגי יסוד בטכנולוגיית צד שרת וצד לקוחות, אתרי WEB, מערכות הפעלה וכן תרשימי זרימה לפתרון בעיות ולבניית אלגוריתמים. שפת ה-JAVA תופסת מקום מרכזי בלימודי פיתוח אפליקציות מובייל לאנדרואיד ולכן, לומדים אותה לעומק עם כל היכולות שהיא מציעה, כולל הספריות וההרחבות הנדרשות בפיתוח לאנדרואיד.

שיטת הפיתוח המהפכנית “תכנות מונחה עצמים” אף היא קריטית להצלחה בתחום כדי להבין היכן משתלב האלגוריתם בתכנות ובלימודים עוסקים גם באפיון ממשק משתמש, אלמנטים ויזואליים, תמיכה במסכים שונים ועוד מיומנויות לפיתוח אפליקציות הן בצד שרת והן בצד לקוח.

אנדרואיד – לא רק בטלפונים 

היות ומדובר בתחום שלא מפסיק לרגע להמציא את עצמו, בקורס עדכני נלמדות גם טכנולוגיות חדשות כמו תכנות אפליקציות אנדרואיד שתומכות ברכבים (Android Auto) ואפליקציות שתומכות בשעונים חכמים או בצמידים חכמים (Android Wear) ופיתוח אפליקציות שירוצו על מערכות הפעלה לטלוויזיות חכמות. נושאים אלה לא פחות חשובים מפיתוח לטלפונים, כיוון שעול האנדרואיד מתרחב ומעסיקים או יזמים רבים מחפשים מפתחים עם יכולת פיתוח של אפליקציות שיתאימו למוצרים שונים כמו אותם שעונים חכמים או אפליקציות לטלוויזיה חכמה.

היישום הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה. כדאי לבחור מקום לימודים בו תוכלו להתנסות בפרקטיקות שנלמדות לפיתוח אפליקציות במסגרת פרויקטים מעשיים אשר יכינו אתכם לעבודה בעולם האמתי.

שימו לב שקורס אפליקציות מובייל בסביבת Android מתאים למי שרוצה לפתח אפליקציות לאנדרואיד אבל גם למי שיש רעיון לאפליקציה או מיזם ומעוניין להבין כיצד ליישם את הרעיון בדרך הטובה ביותר.

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending