השחרור מהצבא הוא תחילתה של תקופה חדשה בחיים – החזרה לאזרחות, עבודה ולימודים. למה לחכות כשאפשר לממש את כספי הפיקדון ולבנות עתיד מקצועי כבר עכשיו?
כדאי לבדוק את השטח, מודעות הדרושים וטבלאות השכר ולברר אילו תפקידים נחשקים היום בזירה התעסוקתית. במה תוכלו לעבוד כשכירים או עצמאים ומה נכון עבורכם בהתאם להעדפות אישיות וסגנון מקצועי.
מתלבטים? יש לנו עבורכם 5 המלצות לקורסים לחיילים משוחררים עם פוטנציאל תעסוקתי המשלבים עניין ויוקרה – בחרו את מסלול הלימוד המתאים לכם ביותר.

לקדם את האתר – לקדם את עצמכם

מה לומדים: קידום היא מילת המפתח ובעידן הוירטואלי אי אפשר לבנות אתר בלי להשקיע בקידום שלו. התחרות במנועי החיפוש גוברת מיום ליום וכל אחד רוצה להיות שם לפני כולם, ממוקם גבוה בדירוג וכך להעלות את החשיפה ואת המכירות. קורס קידום אתרים מקנה את הכלים המעשיים ביותר למלאכת ה-SEO. כיצד לאפיין נכון אתר, לבצע אופטימיזציה, תגיות מטא, חקר מילות מפתח, עבודה עם פלטפורמות לניתוח נתונים כמו גוגל אנליטיקס, תוכן מקודם, בניית פרופיל קישורים ועוד.
למי זה מתאים: לכל מי שאוהב את הזירה האינטרנטית, מחפש תפקיד מגוון ודינאמי המאפשר להשתלב בחברות מחשבים ואינטרנט או לעבוד כעצמאי בתחום. בעל כישורים אנליטיים וחשיבה יצירתית.

יוצאים להגנת המרחב הווירטואלי

מה לומדים: מגן סייבר הוא אחד מהקורסים הנחשקים בצה”ל וגם באזרחות יש לכם הזדמנות לקחת חלק בהגנת הזירה המקוונת מפני איומים ביטחוניים גוברים מצד האקרים מתוחכמים. היום יש חשש רב מפני דליפת מידע רגיש, פריצות למערכות מידע ושיבוש מערך הלחימה ויש צורך במגני סייבר שידעו כיצד לזהות איום, לנטרל מתקפות, לבצע חקירות של אירועי סייבר, לפתח ולהטמיע יישומים חשובים למניעת פריצות. כמגני סייבר תדעו להתמודד עם איומים, לסרוק רשתות, לנהל חומות מגן, לשלוט בהרשאות, להבין בטכנולוגיות של הצפנה ולהגדיר מערכות זיהוי, הגנה, הקשחת שרתים ועוד.
למי זה מתאים: לכל מי שמתעניין באבטחת מידע ורוצה להיכנס לתעשיית הסייבר המתקדמת, שליטה טכנית גבוהה ויוזמה.

לנהל רשת ולהרוויח בגדול

מה לומדים: ניהול רשתות הוא תחום מפתח בענף התקשורת. כאיש סיסטם תבצע אינטגרציה בין רשתות תקשורת מקומיות לרשתות רחבות יותר, מערכת האינטרנט, ביצוע התקנות ואבחון תקלות וטיפול במחשבים וציוד קצה. מנהלי רשתות מספקים תמיכה טכנית למשתמשים, שולטים בפונקציות של מערכות תקשורת מתקדמות להורדת עומסים ועלויות והעלאת הביצועים. כמו כן, מטפלים במערך האחסון והגיבוי ותומכים במערכות הפעלה
למי זה מתאים: למי שבעל כישורים אנליטיים וראייה אינטגרטיבית, מיומנות בפתרון בעיות וראייה מערכתית.

 

הבדיקה שמשנה את העתיד

מה לומדים: קורס בדיקות QA מאפשר לכם להשתלב בתפקיד מפתח בתהליך הפיתוח – בבדיקת המוצר לפני שהוא יוצא לשוק. בודק תוכנה הוא מי שמריץ בדיקות באמצעות כלים ידניים או כלים אוטומטיים כדי לבחון באגים, מהירות, ביצועים ולדווח על תקלות או להמליץ על שיפורים כדי לייצר מוצר טוב יותר. מומלץ לבחור קורס המעניק גם כלים למעבר של הסמכה בינלאומית בתחום הבדיקות.
למי זה מתאים: לבעלי כישורים אנליטיים, ששמים דגש על הפרטים הקטנים ביותר מתוך ראייה מערכתית רחבת היקף.

לעצב את הקריירה

מה לומדים: קורס עיצוב גרפי משלב בין נטייה אמנותית יצירתית לעידן הדיגיטלי ומעניק את הידע והכלים הדרושים לעיצוב של מוצרי שיווק ופרסום, אתרי אינטרנט ואפילו אפליקציות. כמעצבים גרפיים תדעו איך לבצע קומפוזיציה, להוציא לפועל חזון ולהפוך אותו למוצר אטרקטיבי תוך שימת דגש על חוויית המשתמש הידידותית והאטרקטיבית ביותר.
למי זה מתאים: לבעלי נטייה ארטיסטית, אנשים ויזואליים שמחפשים תפקיד המשלב בין טכנולוגיה לעיצוב.
רגע לפני השחרור, חפשו לעצמכם את היעד הבא – קורסים שיכינו אתכם להצלחה מקצועית באזרחות.

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending