יש סיבה שכולם מסביב רוצים ללמוד תכנות – זו הדרך האולטימטיבית כיום לפלס את הדרך לזירת ההייטק. אם אתם מתלבטים איזה תכנות ללמוד, אולי תשקלו לבחור ב.NET פיתוח אפקטיבי שגולת הכותרת שלו היא פיתוח יישומים המותאמים לסביבת העבודה של מיקרוסופט מיישומים לרשתות ועד מסדי נתונים ומובייל.

לפניכם 3 סיבות טובות מדוע ללמוד דו נט – מתכנות מגוון ורחב היקף ועד הזדמנויות לקריירה.

עבודת תכנות דינאמית


דוט נט הוא מפתח שהעבודה שלו מגוונת להפליא וכוללת קידוד בסביבת NET. כמו גם עדכון גרסאות, גיבויים, תמיכה טכנית, איתור תקלות ותיקון. אומנם הידע בשפת התכנות הוא המפתח לתפקיד, מתכנת זה נדרש לתכונות נוספות שהופכות אותו לפונקציה מקצועית חשובה בכל ארגון. מידע של  ASP.NET, SQL Server, HTML, CSS, JavaScript, ועד בניית מסדי נתונים –

(Microsoft SQL Server ). כלומר מתכנת דוט נט מספק פתרונות ליישומים ניידים הפועלים ב- iOS, Android ו- Windows, וכן ליישומי שרת ארגוני הפועלים ב- Windows Server ו- Linux או במיקרו-שרתים ברמה גבוהה הפועלים בענן.
תכנות גמיש בהתאמה אישית


אחד מהיתרונות הבולטים של תכנות דוט נט הוא בכך שהיא פלטפורמת קוד פתוח לפיתוח פלטפורמת קוד פתוח, ללא תשלום, לבניית סוגים רבים ושונים של יישומים. לכן מתכנת בדוט נט יכול להמיר מופעים של טיפוסים בין שפות שונות שנתמכות ב-.NET.  לדוגמא, אפשר לתכנת ל- Windows, Linux, macOS, Docker. אפשר לכתוב יישומי .NET ב- C #, F # או ב- Visual Basic.

הסביבה עצמה נחשבת לפרודקטיבית במיוחד עם תמיכה רב לשונית וכלים רבי עוצמה ומכאן הביקוש הרב למפתחים בפלטפורמה היצרנית הזאת.
מקפצה לעולמות פיתוח ולפול סטאק


מתכנתים בדוט נט יכולים ליצור יישומים למובייל הן לאנדרואיד והן ל-IOS ובעידן בו המובייל הוא המלך, מדובר באפשרות להתפתח גם לתחומים נחשקים כמו פיתוח אפליקציות. ידע ב-NET. מסייע גם בפיתוח משחקים מחשב ואפילו יישומים לבינה מלאכותית וללמידת מכונה, פיתוח יישומים בענן ולאינטרנט כל הדברים.
זוהי סביבה חוצת פלטפורמות – כלומר, בין אם עובדים ב- C #, F # או Visual Basic, הקוד יפעל באופן מקורי על כל מערכת הפעלה תואמת. NET מתאים עבור אתרי אינטרנט, שרתים ואפליקציות קונסולות ב- Windows, Linux ו- MacOS. זו הסיבה שידע בדוט נט מהווה נקודת זינוק לתפקידים רבים ופותח שלל הזדמנויות קריירה בפני המתכנתים. אפשר להשתלב במבחר ארגונים מחברות אינטרנט ועד מוסדות ממשלתיים. אחד מתחומי הפיתוח המועדפים על מתכנתי דוט נט הוא פול סטאק – תכנות מקצה לקצה, שמכיר הן פיתוח לצד לקוח והן פיתוח לצד שרת ויכול לנהל תהליכי פיתוח ממוקדים שלמים על בסיס הידע הרחב שברשותו.

 

לימודי דוט נט יעניקו לכם את הכלים המעשיים הדרושים לעבודה בתחום ה-FAULL STACK והדוט נט

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending