שלב חשוב בלימודי הייטק מוקדש לבחירה – מה ללמוד. אם רוצים לפצוח בקריירה מצליחה בתחום נחשק, כדאי לבחור מראש לימודים של מקצוע מבוקש ויחד עם זאת, מעניין.
אספנו המלצות על מקצועות מבוקשים כיום, שכל אחד מהם נוגע בעולם תוכן קצת אחר וכולם מציעים הרבה אקשן ללומד בשילוב פוטנציאל להתפתחות מקצועית.

מדע הדאטה

Data Science הוא מקצוע שמסמל את עידן המידע בו אנו חיים עידן הביג דאטה. מדען נתונים הוא מי שיודע לבחון נתונים, לנתח אותם לעומק ולהפיק מהם את התובנות החשובות לשיפור הביצועים העסקיים, אסטרטגיה עסקית, פלטפורמות שיעבדו בשביל הארגון וכל מסקנה שתיקח את הארגון צעד אחד קדימה. מדען נתונים ממליץ גם על כלים לאינטגרציה בין נתונים, מערכות אוטומטיות לביצוע של ניתוח סטטיסטי, עיבוד נתונים ובניית מודלים שונים לניבוי וטכניקות להדמיית נתונים. איוש התפקיד כולל ידע בכריית נתונים, אנליזה של נתונים, הבנה ב-SQL ו- Pythonוכלים שונים של בינה עסקית. אפשר להשתלב במגוון חברות הייטק, מוסדות ממשלתיים, חברות ביטוח ועוד.

מוכנים למתקפת סייבר?

איומי סייבר הולכים ומתרבים מדי יום וכאן נכנסים לתמונה מומחי סייבר ואבטחת מידע שיודעים כיצד לנטרל התקפות, להגן על הנתונים מפני זליגה של מידע רגיש, להטמיע מוצרי הגנה שונים ולפעול בתבונה במהלך תקיפה או כנגד איום סייבר ממשי. במסגרת תפקידו, האחראי על אבטחת מידע בארגון יודע כיצד לתפור ולהטמיע מוצרי אבטחה ולהפעיל מנגנוני הגנה נגד פריצות של האקרים. זהו אחד מהתפקידים המבוקשים ביותר כיום בזירת ההייטק וכל חברה וארגון זקוקים למנהל אבטחת מידע שיהיה אחראי על התחום בארגון או כנותן שירות עצמאי.

הצלחה מקצה לקצה

יש מתכנתים שמבינים בחלק מסוים במערכת ובעלי התמחות ממוקדת ויש Full Stack Developers.  היום יש ביקוש רב למפתחי WEB פול סטאק בעלי ידע רוחבי, שיודעים לתת מענה מקצועי לפיתוח של מודלים במערכת וכן רואים את הפרויקט מהבחינה המערכתית. בפועל הם יודעים לתת מענה לפיתוח צד לקוח ולפיתוח לצד שרת ומכאן גם התרומה הרבה שלהם לפרויקטים. מפתחים אלה חוסכים הרבה מאוד כסף לארגונים ולכן רבים מחפשים מפתחים מסוג זה לתפקיד מאתגר המשלב שימוש כלים טכנולוגיים חדשניים, הקמת מערכות גדולות מבוזרות או מגוון פרויקטים בסגנונות שונים.

ההצלחה מתחילה בבדיקה

תהליך הבדיקות קריטי להצלחה של כל מוצר שיוצא לשוק. QA הוא בודק טכני שלעשה מריץ את הבדיקות הנדרשות על מנת לוודא שהמוצר עומד בתנאי השימוש, במהירות הנדרשת, לאתר באגים ולמסור תובנות למפתחים כך שיוכלו לשכלל אותו בדרך טובה יותר מבחינת נפח אחסון, מהירות וידידותיות למשתמש. כיום אנשי QA משתמשים הן בכלי בדיקה ידניים והן בכלים אוטומטיים המשפרים את המהירות, התוצאות ואת תהליכי הבדיקה וניתן להשתלב במגוון חברות בתפקיד נחשק זה.

חפשו מוסד לימודים מוביל המתמחה בלימודי הייטק וצאו לדרך עם מקצוע מבוקש.

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending