הסמכת SAP של חברת SAP , ספקית ה-ERP הידועה מובילה עולמית בניהול ועיבוד מידע, הניתנת במסגרת לימודים בתחום מהווה מקפצת קריירה להשתלבות בתפקידים בתחום ה-IT ומערכות מידע.
חברת SAP המובילה לא מפסיקה לשדרג את הממשקים והמוצרים ומציעה פתרונות מתקדמות עבור ארגונים ולכן, הכשרת SAP כאשר היא ניתנת במרכז ההדרכה הרשמי שלה תעמיד אתכם בחזית הטכנולוגיה.

מהם היתרונות בהכשרת SAP בין אם לתפקידי מיישם SAP ובין אם תפקידי תמיכה או ייעוץ SAP.

בהתאמה אישית לארגון

היות ו-SAP מציעה מערכת מודולרית לארגונים, כלומר הם יכולים להתאים אותה לפי הצרכים הייחודיים שלהם, הרי שניתן ליישם SAP בדרכים שונות ובהתאמה אישית בארגונים. בוגר קורס SAP יכול להשתלב במגוון רחב של תעשיות ובארגונים מסוגים שונים הן בסטטוס של שכירים והן בסטטוס עצמאים – יותר אפשרויות בחירה להצלחה.

עבודה מגוונת

עבודתו של איש SAP מגוונות להפליא וכוללת, בין היתר, אפיון וניתוח צרכי הארגון והטמעת מערכת SAP לפי דרישה, ניתוח הביצועים ואופטימיזציה למערכת, פעולות אבטחה, גיבוי ושחזור נתונים, הדרכת משתמשים על המערכת וכן הרחבות ומתן תמיכה לבעיות טכניות בסביבת SAP. תוכלו ליהנות ממסגרת תעסוקתית מעניינת ומגוונת, לרכוש ידע בתחומים משיקים ולהתפתח לכיוונים שונים בשל המיומנויות המתקדמות וארגז הכלים הרחב שבידיכם. העבודה עצמה מתחדשת בלי הרף כי חברת SAP מוסיפה כל הזמן יישומים ולכן יש חידושים רבים. כמו כן, העבודה משלבת בין טכנולוגיה לאסטרטגיה ועסקים, עולמות תוכן רבים בג’וב אחד.
בין אם מדובר במודלים של ניתוח וניהול פיננסי, משאבי אנוש, מכירה, הפצה, הנהלת חשבונות, ניהול לקוחות וספקים, לוגיסטיקה.

עבודה מיד בסיום הלימודים

כאשר בוחרים קורס פרקטי המקנה את המומחיות והכלים במערכת SAP ניתן לאייש תפקידים בתחום בארגונים כבר עם סיום הלימודים. לרוב אין צורך בידע טכני קודם על מנת ללמוד SAP וכאן גם טמון היתרון למי שמחפש עבודה מקצועית או דריסת רגל בתעשייה מבלי ניסיון או רקע רלבנטי. המשכורת מתגמלת וכאמור, אפשר לפרוש כנפיים ולהתקדם הלאה. כלומר, ההכשרה כשלעצמה מהווה יתרון משמעותי והשקעה לעתיד.
אפשר לבחור מבין מגוון תפקידים בתחום בין אם התפקיד מבוסס יותר על יישום מאשר על הטמעה או להפך, יותר על הטמעה מאשר על ידע ביישום או הוא בכלל תפקיד באוריינטציה של הדרכה. בתוך תחום ה-SAP עצמו ניתן לבחור התמחויות או להשתלב בעבודות בעולם ה-SAP מהיבטים שונים על פי צרכי הארגון.

הסמכה בינלאומית יוקרתית

כאשר לומדים SAP נהנים מהסכמה בינלאומית נחשקת המוכרת בכל העולם. הכוונה היא שאם תחשבו על רילוקיישן או תחפשו עבודה בחו”ל, תהיה לכם תעודה מוכרת שתוכל לפתוח לכם דלתות כמעט בכל מקום שתרצו בענף ה-IT.

 

בחרו מוסד לימודים איכותי הכולל מרכז הדרכה רשמי שיכין אתכם לקראת בחינות ההסמכה בדרך הטובה ביותר.

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending