תעשיית ההייטק מסתמנת כתעשייה האטרקטיבית ביותר לעבודה. תנאים מפנקים, משכורות מתגמלות, זירת פיתוח שלא מפסיקה להתחדש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אינספור אופציות לקידום. רבים מחפשים לימודי הייטק ומתלבטים היכן ללמוד. בין אם מדובר במסלול שאחר צבא או במסלולי הסבה לאקדמאיים, לימוד יום או למוד ערב, סוג התעודה. קיימים שיקולים רבים וחשובים שיעזרו לכם להכריע מהו מוסד הלימודים הנכון עבורכם ובאיזו מסגרת לבחור. אנחנו כאן כדי לספק תשובות לשאלות הנפוצות.

עם מוניטין לא מתווכחים

אין ספק שמגייסים רוצים לדעת איפה למדתם ויש הבדל בין לימודי הייטק במוסד עלום שם ובין מוסד יוקרתי ונחשב. קיימים בתי ספר מובילים בתעשייה עם הוכחות בשטח, כמו למשל, מספר הבוגרים שהשתלבו באותו תחום בחברות מובילות בשוק וכן נבחרת מרצים שמגיעה מתוך התעשייה מתפקידי מפתח בהייטק. וותק המוסד אף הוא קריטי, כי הוא מצביע על אמינות ויציבות בשוק. כמו כן, קורסים במוסד המוכרים לפיקדון לחיילים משוחררים אף הם רומזים על ההכרה במוסד הלימודים כמוסד מוביל ואמין שמשרד הביטחון בחר לעבוד עמו בהקשר של מימוש כספי הפיקדון. ממוסד לימודים מוכר אפשר לצפות לרמה גבוהה הן בתכנים והן במרצים, טיפוח הסטודנטים וקידום הבוגרים.

יום או ערב? זו השאלה!

לא תמיד יש זמן לפנות אך ורק ללימודים מקצועיים. לפעמים צריך לעבוד במקביל או להמשיך בלימודים שכבר התחלתם ולכן, לימודים המוצעים המסגרת גמישה יחסית מספקים את המענה האולטימטיבי למי שרוצה ללמוד ולהתקדם בחיים מבלי לפגוע בשגרה או בהצלחה בתחומים אחרים. יש מי שמתרכזים יותר טוב בבוקר ובאור יום ואחרים דווקא אחרי שעות העבודה, בשעות הערב. כמובן שאם רוצים לשלב בין שני מסלולי חיים בו זמנית – עבודה ולימודים – ניתן לבחור לימודי ערב או לימודים בשישי בבוקר. חפשו מוסד לימודים המציע לכם את שתי האופציות, כך שתוכלו לבחור במערכת השעות המתאימה ביותר עבורכם.

תכנים איכותיים ועדכנים – תעודה נחשבת

איכות התכנים חשובה מאוד ויש לבחון בדיוק מה כולל הסילבוס והאם הוא יספק לכם את הטכניקות והכלים החיוניים להצלחה תוך התאמה ישירה לצרכי התעשייה. ידע עדכני הוא סוד הקסם. מעסיקים מחפשים בוגרים טריים שיעניקו מחד, פרספקטיבה רעננה בפרויקטים ומאידך, שיהיה לכם את הידע הכי חם על הטכנולוגיות המתקדמות שיש רק למי שלמד את התחום לא מזמן. כמובן שגם לתעודה המקצועית שתקבלו בסיום הקורס השפעה, כאשר יש קורסים שמכינים אתכם גם למבחני הסמכה בינלאומיים שברגע שעברתם אותם בהצלחה – יש בידיכם כרטיס כניסה לתעשייה בכל מקום בעולם.

אפשרויות מימון והכוונה מקצועית

בדקו איך מוסד הלימודים בא לקראתכם במהלך הלימודים מבחינת מימון הלימודים – האם קיימת אפשרות למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים, מלגות שונות, פריסת תשלומים. כדאי לשאול אם יש גם סיוע בהשמה בסיום הקורסים והכוונה מקצועית, כדי שתוכלו לצאת לשוק עם רשת תמיכה.

חפשו מוסד לימודים שמעניק לכם יותר מכל הבחינות – הלימודית, התעסוקתית והמימונית.

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending