ישראל היא מעצמת סטארט אפים, מפיקה שלל טאלנטים לעולם, פיתוחים מרתקים וטכנולוגיות חדשות. זירת ההייטק מפתה במיוחד על שלל היתרונות שלה – משכורות מתגמלות, תנאים מפנקים, סביבת עבודה יצירתית והזדמנויות לקידום. אומנם מדובר בעולם תחרותי, אבל הביקוש הוא גבוה ואפשר להשתלב בעבודה נחשקת לעיתים גם ללא רקע בתחום.

כדאי ללמוד מקצוע נדרש במסגרת קורס הייטק מקיף ומעשי, שמעניק את הכלים הנחוצים לעבודה בתעשייה הנחשקת. קורס שלא דורש ידע ספציפי או רקע קודם ונותן לכם את כל מה שתזדקקו לו בהמשך הדרך. לא יודעים במה לבחור? סקירה קצרה של קורסי הייטק שכדאי להכיר:

ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן – MCSA

עולם ה-IT מציע שפע של הזדמנויות תעסוקתיות וביניהן ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן כאשר מי שמעוניין לשדרג את מועמדותו לתפקיד, יחפש מסלול המכין לקראת תעודת ההסכמה היוקרתית MCSA מבית מייקרוסופט, שמאפשרת להשתלב בתפקידי ניהול מידע ותשתיות וכמובן ניהול רשתות תקשורת. הקורס מקנה ידע פרקטי בתשתיות ענן של Amazon AWS וכן PowerShell, VMware ו- .Checkpoint. תהליך הקבלה לקורס פשוט יחסית ודורש 12 שנות לימוד, ראיון אישי והכרות עם האינטרנט ומערכת ההפעלה Windows ברמת משתמש בלבד.

בדיקות תוכנה –QA

כל מוצר היום שיוצא לשוק עובר סדרת בדיקות מעמיקה ומקיפה על מנת לוודא שהוא עומד בקריטריונים המחמירים ביותר וכן במפרט הטכני. מי שמבצעים בפועל את תהליך הבדיקות היסודי הם אנשי QA, בודקי תוכנה, שיודעים כיצד להשתמש ביעילות בכלים ידניים ופתרונות אוטומציה לזיהוי שגיאות ולמסור דוחות מפורטים אודות הבדיקות המבוצעות בפועל. מדובר בתפקיד דינאמי עם הזדמנויות קריירה רבות, שלא דורש ניסיון קודם. הקורס מספק היכרות עם בסיסי נתונים, ניתוח מערכות, מתודולוגיות בפיתוח תוכנה ובדיקה, תכנון בדיקות בכלי בדיקה אוטומטיים ומבוסס על  הסמכה בינלאומית ISTQB. תנאי הקבלה נוחים ביותר: 12 שנות לימוד, ראיון אישי והכרות עם האינטרנט ומערכת ההפעלה Windows ברמת משתמש בלבד.

קורס מגן סייבר

קורסי הייטק רבים ממוקדים היום באבטחת מידע. עם התרבות איומי הסייבר, עולה הביקוש למגני סייבר שידעו כיצד לאבטח את המערכות ולהגן על הארגון מפני חדירות פולשניות ולהתמודד כראוי עם התקפות. קורס מגן סייבר  מעניק את הידע הנדרש לאבטחת רשתות, תשתיות, מידע, הטמעת מוצרי הגנה, הקשחת שרתים, הקמת מערכות מורכבות, ניתוח אירועים ומחקר, תגובה לאירועי אבטחה ועוד. כדי להתקבל לקורס יש לעבור ראיון אישי ובחינת התאמה הבודקת יכולת חשיבה לוגית, פתרון בעיות ושליטה באנגלית, אך לא נדרש ידע קודם בתחום.

Data Analyst

עולם הדאטה לא מפסיק להתפתח ובמסגרת תהליכי ניתוח הנתונים החשובים לארגון להפקת ערך עסקי חיוני, נכנס לפעולה הדאטה אנליסט, תפקיד מרתק שמתמקד בניתוח הנתונים באמצעות כלים שונים ותחזוקה שוטפת של מאגרי מידע. קורס Data Analyst מעניק ללומדים ידע ב- Python Basics,SQL, Database Structures, Power BI. הלימודים אינם דורשים רקע קודם, אלא ראיון אישי ומעבר של בחינה להערכת ידע ומבדק התאמה פנימי. בעקבות הקורס ניתן להשתלב בתפקיד המרתק של ניתוח נתונים במגוון ארגונים.

תכנות בשפת JAVA

JAVA היא שפת תכנות בקוד פתוח הנפוצה ביותר כיום ומאפשרת למתכנתים חופש פעולה רב בפיתוח יישומים מבוססי WEB, מערכות מידע, פיתוח אפליקציות ושירותי תכנות לצד לקוח וצד שרת. מתכנת JAVA יכול להשתלב במגוון חברות מטלקום ועד פיננסים בתפקידים שקשורים בכתיבת קוד, פיתוח אפליקציות, בדיקת קוד ועוד. תנאי הקבלה לקורס כוללים ראיון אישי, מבחן פנימי באנגלית ובמתמטיקה ויכולת בסיסית של עבודה מול המחשב. אחרי זה – השמיים הם הגבול!

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending