מתכנתים שרוצים לקחת את הקריירה שלהם צעד אחד קדימה או אלה שמעוניינים להיכנס מלכתחילה לתפקיד מרתק בעולם התכנות – בוחרים בלימודי Full stack. תעודה בתחום יכולה לפתוח דלתות רבות וכן לשדרג משמעותית את תהליכי העבודה. הערך המוסף הוא גם שלכם וגם של הארגון. מדוע מתכנתים רבים בוחרים בפול סטאק? היתרונות שאולי לא הכרתם…

שליטה מקצה לקצה

מי שאוהב לעבוד באופן עצמאי יתאהב מיד בתפקידי של full stack בשל כך שההכשרה בתחום מקנה את כל הכלים לעבודה רוחבית ומיומנות מגוונת. כלומר, תוכלו לנצח על עבודת הפיתוח לאורך כל שלבי העבודה ולא בהכרח תצטרכו עזרה מאחרים.
התפקיד מאפשר לכם להתפתח למגוון כיוונים והתמהיל והדינאמיות של התפקיד מגוונים ומרתקים, כך שתהנו גם מפעילות מאתגרת ומסקרנת כל פרויקט מחדש, מבלי להסתמך על גורמים נוספים.

הזדמנויות קריירה בכל התחומים

כיום יש דרישה למפתחי פול סטאק בארגונים מסוגים שונים והעובדה שמפתחים אלה יודעים להעניק שירותי פיתוח הן לצד לקוח והן לצד שרת הופכים אותה לבחירה הנבונה בכל פרויקט ובמגוון פרויקטים מסוגים שונים. כך למשל, מפתח פול סטאק יוכל הן לבנות אתר מאחורי הקלעים והן לתכנן את חוויית המשתמש, התפקוד של האתר וגם הנראות שלו.
השליטה של מפתחים אלה בתכנות ופיתוח היא מקיפה בין אם מדובר בג’אווה או בשרתי WEB למיניהם, HTML5 והם מצוידים בסט כלים שיוכל לשמש אותם בהיבטים שונים בתהליכי הפיתוח לרבות ברשת, בסיסי נתונים ומערכות מידע. לרוב בצד לקוח יידרש מהמתכנת פיתוח ב-HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, ידע ב-Angular5+. ובצד שרת ניסיון והכרות עם טכנולוגיות כמו nodejs, phyton, SQL server ועוד. נדרשת כאמור הכרות עם כל השכבות ומגוון תהליכי פיתוח לאורך מחזור חיי המוצר.

קופצים למים ומתמודדים מצוין

הידע המקיף של מפתחי פול סטאק מאפשרת למי שעובדים בתחום להסתגל במהירות לפרויקטים ודרישות מגוונות. הם רגילים לעבוד עם יישומים רבים ולעבור בין תחומים ולכן, הנטייה שלהם היא גם להביא את הדבר הבא ולעבוד עם טכנולוגיות וליישם חידושים. בקצב המסחרר של השינויים הטכנולוגיים והתחלפות המערכות מפתחים אלה יכולים להעניק ערך מוסף משמעותי לכל ארגון ובכל פרויקט. תחום הפיתוח של מתכנת פול סטאק משתנה כל הזמן והוא מתאים את עצמו כמו זיקית לדרישות העדכניות. כמובן שנדרש ממתכנתים אלה להיות מסוגלים לעבור בין טכנולוגיות וגם למצוא את החיבורים הנכונים להפקת מוצר פונקציונאלי והכל תוך הסתגלות מהירה לסיטואציה.

השכר של פול סטאק אף הוא מתגמל, ההיצע מסחרר והפרויקטים מגוונים. חשוב כמובן לבחור היכן ללמוד ואת המסלול המלא בהכשרה הכוללת התנסות מעשית, כדי להגיע לעבודה עם כל הכלים הנחוצים חשוב ללמוד במקום מקצועי המחזיק צוות מרצים מנוסה. בכל מקרה, היו מוכנים לכך שיהיה עליכם לעדכן את הידע הטכני ולשכלל את המיומנויות כדי למלא את התפקיד לאורך זמן על הצד הטוב ביותר. מוכנים לאתגר?

:מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הי-טק? השאירו פרטים

יצירת קשר פוסט
Sending