בבלוג זה תוכלו לקרוא הכל על עולם המחשבים וההייטק

הזדמנויות קריירה למפתחי תוכנה

לימודי פיתוח תוכנה מהווים מקפצה לעבודה בתחומים רבים בתעשיית ההייטק. כמפתחי תוכנה תוכלו להמציא יישומים חדשים, לתכנן פתרונות טכנולוגיים ולשדרג פלטפורמות דיגיטליות. זהו עיסוק סופר יצירתי, שמחייב עבודה עצמאית אבל גם שיתוף פעולה עם עמיתים. שלא תחשבו לרגע שתשבו כל היום בדד מול מסך המחשב, כי חלק בלתי נפרד מפיתוח תוכנה הוא סיעור מוחות עם אנשי פיתוח אחרים בצוות ואפיון הדרישות העסקיות של הארגון והפיכתן למוצר מנצח. תהליך קריאטיבי בו אתם מעורבים מההתחלה ועד הסוף. כלומר, אתם המוח היצירתי מאחורי התוכנה, המערכת או האפליקציה. חברות רבות מחפשות היום מתכנתים, שיחשבו מחוץ לקופסא וידעו ליצור פיתוחים בהתאמה אישית – השכר מתגמל מאוד והזדמנויות הקריירה הן רבות ומגוונות. כל שנותר זה רק לבחור. אז מה תוכלו לעשות בסיום הלימודים? מה נדרש מכם לדעת? מידע חשוב לפיתוח העתיד המקצועי.

מתפתחים לכיוון הנכון

פיתוח תוכנה ל- WEB – אחד הכיוונים התעסוקתיים הפופולאריים בקרב מפתחי תוכנה הוא פיתוח ל-WEB. הכוונה היא לפיתוח של אתרי אינטרנט, מערכות לניהול תוכן, ממשקי משתמש בין אם לצד שרת או לצד לקוח או גם וגם (למשל, מי שלמד FULL STACK). בתפקידים אלה יידרש מכם ידע בשפות תכנות שונות כמו Python, JavaScript ו- HTML – C#,. כמו כן, הכרות בעבודה עם בסיסי נתונים דוגמת SQL Server / ORACLE. פיתוח FULL STACK – כפי שהוזכר קודם לכן, בתפקיד פיתוח זה מצופה מכם להבנה רוחבית ופיתוח של רכיבי פיתוח במערכת והחיבור ביניהם. עליכם להכיר הן פיתוח צד לקוח והן פיתוח צד שרת על מנת ליצור פיתוח רחב היקף. מתכנתי JAVA & JEE – ניתן להתמקד בפיתוח ב- JAVA & JEE וכך למעשה להשתלב בעבודות, שדורשות פיתוח ברמת המשתמש ופיתוח למערכות הפעלה, בניית ממשקי משתמש ב-JAVA, פיתוח אתרי אינטרנט בסביבת JAVA ובניית לוגיקה עסקים באמצעות טכנולוגיות ותשתיות JAVA-JEE. פיתוח BI – בעידן הביג דאטה קיים ביקוש עצום למפתחי BI המתמחה בעצם בעבודה ב-DATA STAGE כמו כתיבת שאילתות ופונקציות מורכבות ב-SQL /PLSQL, עבודה עם מערכות BI ועוד. בתפקידו זו תוכלו לפתח פתרונות של בינה עסקית וניתוח נתונים, לתחזק פלטפורמות של ניתוח נתונים או ליצור כלים לאחסון נתונים, לשפר מערכות BI קיימות וליצור חיזויים ודוחות עבור פרויקטים בתחום ה-BI. פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android – האפליקציות תופסות חלק בלתי נפרד מעולם התוכנה וכיום יש דרישה למפתחי אפליקציות בסביבת אנדרואיד הנקראים גם מתכנתי אנדרואיד. תוכלו להשתלב בצוותי פיתוח ולעבוד על פיתוח יישומים מתקדמים. בין הדרישות: ידע בסביבת פיתוח Android Studio.וידע בהתממשקות עם (Android SDK(s.

המפתח להצלחה בתוכנה 

חשוב ללמוד לימודי פיתוח תוכנה במוסד מוכר ומוביל בתחום, שיקנה לכם כלים מעשיים וידע עדכני המותאם לדרישות התעשייה בפיתוח תוכנה בהתאם להתמחות המבוקשת. בחרו מתכונת לימודים שעובדת בשבילכם ומאפשרת לכם להתפתח לפיתוח, ניתוח, עיצוב, בדיקות והשקת מוצרי תוכנה.

שתפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הייטק? השאירו פרטים

רוצים לעבוד בהייטק? למה אתם מחכים? השאירו פרטים!

קטגוריות

מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי לימודי הייטק? השאירו פרטים!

מאמרים אחרונים

פול סטאק – הדור החדש של מתכנתים

כיום יש דרישה למפתחי פול סטאק בארגונים מסוגים שונים והעובדה שמפתחים אלה יודעים להעניק שירותי פיתוח הן לצד לקוח והן לצד שרת הופכים אותה לבחירה הנבונה בכל פרויקט ובמגוון פרויקטים מסוגים שונים. כך למשל, מפתח פול סטאק יוכל הן לבנות אתר מאחורי הקלעים והן לתכנן את חוויית המשתמש, התפקוד של האתר וגם הנראות שלו.

בניית אסטרטגיית SEO מנצחת

כל פרויקט של קידום אתרים דורש אסטרטגיה חכמה על מנת לנהל אופטימיזציה מוצלחת. קידום אתרים הוא תחום יצירתי כאשר מקדמי אתרים מיומנים בונים אסטרטגיית SEO

הטרנדים הגדולים בדאטה סיינס לשנת 2020

מדע הנתונים חולל שינוי מהותי בניהול נתונים. ארגונים המוצפים במידע עסקי יכולים כעת לבסס אסטרטגיה והחלטות עסקיות על בסיס ניתוח מעמיק של מאגרי נתונים עצומים